NOWY WYMIAR SMAKU

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO SZTUKI KULINARNEJ

WYJĄTKOWA KUCHNIA

NIEPOWTRZALNY KLIMAT
Restauracja Mickiewicza powstała z prostego marzenia stworzenia miejsca z dobrą kuchnią, profesjonalnąobsługą i niezobowiązującą atmosferą, sprzyjającą spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Filozofię naszejkuchni tworzy indywidualne podejście do składników, pasja do gotowania oraz szacunekdo produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w naszej restauracji,pozostawiła w pamięci niezapomniany smak naszych potraw.

SMAKI NASZEJ RESTAURACJI

Naszym gościom proponujemy dania mięsne, rybne, dania wegetariańskie oraz desery. Konsekwentnie dbamy o świeże i sezonowe składniki, tworząc dania pełne smaku. Znakomitym dopełnieniem każdego posiłku są starannie wyselekcjonowane wina oraz bogata oferta piw rzemieślniczych.Naszą restaurację wyróżnia nowoczesne podejście do sztuki kulinarnej. Dbałość o smak i jakość przyrządzanych potrwa sprawia, że nasi Goście chętnie do nas wracają.
zobacz menu

„Siadam za stół, i proszę wszystkich za mną siadać”

/Adam Mickiewicz/

Spędź z nami czas

Restauracja Mickiewicza to gościnna przestrzeń, idealna na spotkania rodzinne, biznesowe czy kolację we dwoje. Niezwykły klimat restauracji tworzy dopracowany wystrój oraz miła obsługa, która zawsze doradzi w kwestii wyboru dań.
Zarezerwuj stolik